Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#738
Stary 23.03.2018, 17:08
Eberk napisał(a):Wyświetl post
To 5. miejsce na koniec rundy zasadniczej jest najgorsze ze wszystkich pod katem przeciwnikow u siebie (4., 6., 7.).
...
Na czwarte to już raczej nie ma szans. Górnik musiałby nie zdobyć 3 punktów w 2 meczach. A co do 5,6 i 7 to nie ma specjalnej różnicy. Wolę Legię w 31 kolejce i zakończyć sezon w Krakowie.

5: Legia(w), Górnik(d), Jaga(w), Craxa(w), ?(d), Amica(w), ?(d)
6: Jaga(w), Legia(d), Amica(w), ?(d), ?(d), Górnik(w), Craxa(d)
7: Górnik(w), Amica(d), Legia(w), ?(w), Craxa(d), Jaga(d), ?(w)

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=701
Odpowiedz cytując