Eberk napisał(a):

To 5. miejsce na koniec rundy zasadniczej jest najgorsze ze wszystkich pod katem przeciwnikow u siebie (4., 6., 7.).
...
|
Na czwarte to już raczej nie ma szans. Górnik musiałby nie zdobyć 3 punktów w 2 meczach. A co do 5,6 i 7 to nie ma specjalnej różnicy. Wolę Legię w 31 kolejce i zakończyć sezon w Krakowie.
5: Legia(w), Górnik(d), Jaga(w), Craxa(w), ?(d), Amica(w), ?(d)
6: Jaga(w), Legia(d), Amica(w), ?(d), ?(d), Górnik(w), Craxa(d)
7: Górnik(w), Amica(d), Legia(w), ?(w), Craxa(d), Jaga(d), ?(w)
https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=701