wiesniak842 napisał(a):

I co? Okazalo sie ze bycia paralitykiem nie zmienisz bo wrocil z podkulonym ogonem do polskiej ligi. Z tym, ze nawet paralityk moze miec sezon zycia i strzelic sporo bramek, oczywiscie sie zgadzam. Tak samo nie skreslalbym Balaniuka. Tez moglby mu sie trafic sezon konia akurat u nas i biorac pod uwage jego wiek, moglibysmy na nim zarobic. Nie wiadomo. Nie da sie wiedziec z gory takich rzeczy Dlatego bez sensu jest wyrokowanie, ze ten sie sprawdzi a ten sie nie sprawdzi. Boguski nawet w tamtym sezonie 11 bramek sypnal. Zle?
|
Mi chodzilo akurat o to, ze niekoniecznie musielibysmy byc w czarnej dupie be Carlitosa bo byc moze jeden lub drugi mlody by zlapal forme ...ale to takie wrozenie z fusow.