I co? Okazalo sie ze bycia paralitykiem nie zmienisz bo wrocil z podkulonym ogonem do polskiej ligi. Z tym, ze nawet paralityk moze miec sezon zycia i strzelic sporo bramek, oczywiscie sie zgadzam. Tak samo nie skreslalbym Balaniuka. Tez moglby mu sie trafic sezon konia akurat u nas i biorac pod uwage jego wiek, moglibysmy na nim zarobic. Nie wiadomo. Nie da sie wiedziec z gory takich rzeczy

Dlatego bez sensu jest wyrokowanie, ze ten sie sprawdzi a ten sie nie sprawdzi. Boguski nawet w tamtym sezonie 11 bramek sypnal. Zle?