Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24782
Stary 23.03.2018, 13:35
Eberk napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Carlitos, nie byloby szans na osemke w tym sezonie. Bronilibysmy sie przed spadkiem. Gosc strzelil polowe naszych bramek, a polowe pozostalych pewnie wypracowal asystami i kluczowymi podaniami. Chyba, ze Carrillo by prowadzil druzyne od poczatku sezonu, ale i tak byloby ciezko. Ramirez cala gre opieral na Carlitosie, a bez niego to kto, by mu wygrywal mecze? Brozek? To tylko gdybanie, ale raczej najbardziej prawdopodobny scenariusz.
Nie wiadomo co by bylo, gdybysmy nie mieli Carlitosa. Byc moze Balaniuk dostalby szanse i ja wykorzystal. Chlopak przeciez gral dobrze na Ukrainie, lapal sie nawet to reprezentacji wiec cos soba musi reprezentowac.
Odpowiedz cytując