Siema, też różne teksty, plotki słyszałem np.o Carlitosie. . . . . Raczej złośliwe, nieprzychylne i co ciekawe z kilku żródeł. . Ale olać to. Gra strzela, drybluje, ośmiesza rywali, cieszy kibiców . Dla publiki i mediów i drużyny tylko to się liczy. Co do P.Małeckiego i w sumie pozostałej starej gwardii. Powiedzenie takie jest.. -jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.. Kiedy Małecki zagrał dobry mecz ?.. No raczej daaawno. Przegrywa SPORTOWO konkurencję z obcokrajowcami i tyle w temacie. Nikt nie jest wieczny, ani Głowa (końcówkę roku miał słabą) , ani Brozio. (przypadkowa

, asysta w derbach, raczej nic po za tym). Sentymentami to możemy powalczyć, zremisować jakiś mecz. Trener odpowiada za wynik i on decyduje o składzie.