|
Ja wszystko rozumiem i tez chciałbym żeby Carlitos został, ale czy naszym celem ( pozasportowym ) nie jest właśnie produkcja takich Carlitosow i sprzedaż ich za granicę za gruba kasę. Niech Carlos zdobędzie ta koronę króla strzelców i trzeba go opylić możliwie za najwyższe pieniądze.
|