Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24774
Stary 22.03.2018, 20:11
Raz na jakiś czas zderzają się w polskiej lidze pewnego rodzaju wyjątki. Komuś coś po prostu się uda. I tym razem Wiśle udał się Carlitos. Facet nadal kolorytu nie tylko Wiśle ale całej naszej dość ponurej lidze. Trzeba oddać że gość jest niesamowity, ten optymizm w grze, wieczny uśmiech na twarzy ( tak tak on nawet się cieszy jak spartoli sam na sam) sztuczki czy robienie jakiś niekonwencjonalnych rzeczy sprawiło nawet to że jak rozmawiam nawet z kibicami innych drużyn to Carlo wzbudza u nich pozytywne emocje. Widać ze Carlo czuje się tu szczęśliwy ?

Czy będzie szczęśliwy jak odejdzie gdzieś dalej ? Od strony finansowej pewnie tak ale czy sportowo ? Warto podkreślić że gość miał również naprawdę mega farta w poprzedniej rundzie bo zawsze gdzieś te przebitki czy szczęście przy strzałach było przy nim. Często Carl grał źle za dużo indywidualnie, dużo knocił, zbyt luzacko zachowywał się na boisku. Czy to przejdzie w mocniejszej lidze, czy w klubie gdzie już jest większa konkurencja ? Szczerze w to w wątpię. Carlitos idealnei pasuje do Wisły, trafil w idealany moment schyłkowego Brożka, wiecznie kontuzjowanego Odraska. Został sam liderem ataku gdzie może rozwijać skrzydła, pozwalać sobie na więcej ryzyka, gry indywidualnej niż mógłby to robić przy lepszych piłkarzach. W klubach gdzie jest kilku kozaków takich jak on, nikt by mu nie wybaczył kiwania się z 4 piłkarzami, tych zabaw i tego luzackiego podejścia. Dlatego Carlo pasuje idealnie do Wisły oraz do polskiej ligi gdzie może się tu bawić i cieszyć grą w piłkę. Fajnie by bylo aby zostal tu dużej ale można też zrozumieć jeśli będzie chcial wykorzystać swój czas dla względów finansowych. Jego 5 minut może minąć szybko.
Odpowiedz cytując