Eberk napisał(a):

Czy to na pewno ten sam zawodnik? Na filmiku strzela 2 gole lewa noga i przy jednej lewa asystuje. Niewiarygodne 
Swoja droga mega ogorkowa postawe tych obroncow, ale bylo nie bylo to nadal tylko 3 (?) poziom rozgrywkowy.
Jesli chodzi o kierunek potencjalnego transferu, to Karcz w audycji w Weszlo.fm powiedzial, ze wedlug, ktoregos z pilkarzy Carlitos wolalby wrocic do Hiszpanii, a na pewno nie chcialby wybierac kierunku wschodniego. Z kolei Cwiakala w Misji Futbol stwierdzil, ze nie ma szans by jakis klub z Primera Division chcial go sciagnac, dlatego, ze jest tam zbyt duza konkurencja i po prostu zbyt dobrzy napastnicy graja w Primera, by mogl sie przebic. A skoro tak, to zostaje Segunda, a kogo byloby stamtad stac na wydanie 2 mln euro? Stad troche patowa sytuacja i taka reakcja Carlosa.
|
Prawą ma dobrą, a lewej sam sie boi
