|
Amike stac by bylo na 2.5m i to z przyslowiowa Arka w dupie.
Jak awansuja do pucharow to moga sie szarpnac, zwlaszcza jesli opyla tego pasikonika z lewej obrony.
Grytkjaer + Carlitos to bylby u nich atak petarda.
Legia tez musi przemeblowac sklad ale oni juz kilku Carlitosow maja a pewnie kolejnych kilku dojdzie, wiec po co im nasz.
|