Proud napisał(a):

Te powiedzmy 2,5 mln E dałoby duży oddech finansowy.
|
Pod warunkiem, że płatne od ręki
Co też na pewno wpłynie na wysokość transferu. Wisła nie może sobie pozwolić na płatność w ratach. Cała kasa na stół a w przyszłości tylko ew. bonusy.