Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24762
Stary 22.03.2018, 14:02
A moim zdaniem gdyby ktoś dawał za Carlosa 2,5 mln E to Wisła w obecnej sytuacji powinna go sprzedać.
Wiem, że patrząc na to za ile z ligi polskiej odchodzili niektórzy zawodnicy to Carlitos jest wart ok 5-6 mln E.
Ale niestety cena sprzedaży zawodnika z danego klubu to składowa wielu czynników.

Te powiedzmy 2,5 mln E dałoby duży oddech finansowy.

Nie bez znaczenia jest też ryzyko, że Hiszpan może mieć teraz sezon życia, i za rok będzie grał znacznie gorzej, choć jego styl gry nie wskazuje na to.

Ja osobiście widzę dużą przyszłość w Wojtkowskim i Haliloviciu. Mają dużą lekkość poruszania się po boisku. Mam nadzieję, że dostaną jeszcze wiele szans na pokazanie swoich możliwości.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując