|
cały czas liczę na to że sie dogadają , w końcu tej klasy zawodnika za darmo nie dostaniemy drugi raz , więc lepiej kasa na zastępce lepiej przeznaczyć na kontrakt moim zdaniem , pytanie jakie sa oczekiwania
cieszy zarówno w przypadku jego jak i Lloncha , że pomimo prawdopodbnego odejścia , nie wala w chvja
|