Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24758
Stary 22.03.2018, 13:50
Oczywiście, że w lecie sprzedamy Carlitosa, bo po prostu musimy. Żaden polski klub nie jest jednak w stanie wyłożyć tych 2-2,5 mln euro. Natomiast dla Turków czy Chińczyków to nie jest wielka kasa.

Inna sprawa że teraz wszelakie media będą podgrzewać spekulacje co do jego "potencjalnego" transferu do Legii. Bo liczą się kliknięcia i tylko tyle...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując