|
Od jakiś 8 miesięcy non stop można słyszeć/czytać o tym ze Carlitos ma trafić do Legii.
Naprawdę Wam się to nie znudzilo? Jakie Legia ma argumenty by go wykupić? Rzuci na ławe 2mln euro? Wolne żarty. Niby skąd?
Uważam ze w lecie sprzedamy Carlitosa, ale nikogo z Polski na niego nie stać. Hiszpania, Turcja dobry kupiec się znajdzie na pewno.
|