Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24755
Stary 22.03.2018, 13:39
Od jakiś 8 miesięcy non stop można słyszeć/czytać o tym ze Carlitos ma trafić do Legii.

Naprawdę Wam się to nie znudzilo? Jakie Legia ma argumenty by go wykupić? Rzuci na ławe 2mln euro? Wolne żarty. Niby skąd?

Uważam ze w lecie sprzedamy Carlitosa, ale nikogo z Polski na niego nie stać. Hiszpania, Turcja dobry kupiec się znajdzie na pewno.
Odpowiedz cytując