LucjuszWielki napisał(a):

|
Myślicie, że statystyki ilośc km, predkosci itd pobierane sa z tego sprzetu czy to klubowe urządzenie, kiedyś w jakims wywiadzie było ze to chorą kase kosztuje?
|
Te
staniki czyli trackery to klubowe urządzenia, a statystyki o których piszesz pochodzą z systemu
TRACAB.