Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24741
Stary 21.03.2018, 23:07
Myślicie, że statystyki ilośc km, predkosci itd pobierane sa z tego sprzetu czy to klubowe urządzenie, kiedyś w jakims wywiadzie było ze to chorą kase kosztuje? Mierzy puls i inne podstawowe parametry przesylane radiowo i taka kasa? 40 koła czy jakos tak? Ktoś coś wiecej powie, bo wiekszosc klubow ma taki sprzet.

Odpowiedz cytując