Myślicie, że statystyki ilośc km, predkosci itd pobierane sa z tego sprzetu czy to klubowe urządzenie, kiedyś w jakims wywiadzie było ze to chorą kase kosztuje? Mierzy puls i inne podstawowe parametry przesylane radiowo i taka kasa? 40 koła czy jakos tak?

Ktoś coś wiecej powie, bo wiekszosc klubow ma taki sprzet.