Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24739
Stary 21.03.2018, 22:32
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie pisał i nie zauważył:

Po gwizdku w warszawie Carlitos z Malarzem coś tam gawędzili, Carlos poklepał tą pałę warszawską po plecach i pokazał gest wymiany koszulki Myślałem, że to żart...

Piłkarze oddali koszulki kibicom, a Carlitos trzymał w ręce zielony szmatex... czyli do wymiany doszło.

Jestem zniesmaczony tym faktem, chyba,, że chciał wycieraczkę pod drzwiami zrobić.



Shitstorm czas start
..uj z koszulka pytanie czemu gra w staniku o.O ?
Odpowiedz cytując