Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21682
Stary 21.03.2018, 20:19
Cytat:
Nie wiem czy ktoś tutaj zwrócił uwagę na okolice ławek rezerwowych, które podczas transmisji TV widać często. Jest to po prostu goły beton z jakimiś zielonymi, obleśnymi zaciekami, co wygląda po prostu fatalnie. Naprawdę nie da się tego odczyścić i chociaż pomalować? Koszt myślę że maksimum 1000 PLN (chociaż przy tej cenie to farba z NASA chyba).
Co jakiś czas jest to czyszczone przez miasto/ZIKiT, ostatnio bodajże 2 lata temu, chyba na przełomie maja i czerwca.
Rzeczywiście, wyczyszczono to dzięki czemu nabrały te murki, zarówno przy ławkach jak i za bramkami fajny, estetyczny wygląd.

Odnośnie ławek rezerwowych, zastanawiam się czy nie lepiej byłoby stworzyć je na wzór tych na Old Traffor, czyli wbudować je w trybunę główną wydzielając dla każdej z drużyn po 12, maksymalnie 15 miejsc, co daje łącznie około 30 siedzisk, wydzielonych dla sztabów.
Po pierwsze nie powodowałoby to ograniczenia widoczności dla pierwszych rzędów za obecnymi ławkami, a po drugie wyglądałoby lepiej.

Na koniec, dla Wisły każdy mecz kadry na R22 jest bardzo opłacalny, gdyż wiąże się on z odświeżeniem wnętrz trybun (malowanie), uzupełnieniem brakujących krzesełek, często regeneracją murawy lub jej wymianą itd. (To są wymogi stawiane przez PZPN)
Odpowiedz cytując