Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21681
Stary 21.03.2018, 20:16
Eh, zwyczajnie nas nie stać na ten stadion. We Wrocławiu Śląsk dostaje od tak dofinansowania, w tamten czwartek 5 mln na bieżące wydatki.
Trochę mnie martwi,że nie uregulowaliśmy do końca opłat za 2017. Piłkarze też mają zaległości z tego co mówiła pani prezes. Nie ma jak zarabiać tych pieniędzy z taką frekwencją jaką w tym sezonie prezentujemy...klubowi opłaca się organizacja meczu jak jest minimum 15 tysięcy wg DD.
Odpowiedz cytując