Ciekawe jednak jest to :
Cytat:
Trzeba też pamiętać, że Wisła dalej ma do uregulowania zobowiązania wobec miasta z tytułu zaległości dawnych [razem z odsetkami około 5,5 mln zł â red.] i bieżących, a bez ich uregulowania nie ma możliwości zawarcia umowy.
Klub nie zapłacił miastu około 1,5 mln zł za drugie półrocze 2017 roku?
Dokładnie. Termin minął w styczniu.
|
Na co Wisła czeka ? TS mógłby naciskać Genoa i Catanie za zaległości i spłacać częściowo dług