Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21680
Stary 21.03.2018, 19:08
Ciekawe jednak jest to :

Cytat:
Trzeba też pamiętać, że Wisła dalej ma do uregulowania zobowiązania wobec miasta z tytułu zaległości dawnych [razem z odsetkami około 5,5 mln zł – red.] i bieżących, a bez ich uregulowania nie ma możliwości zawarcia umowy.

Klub nie zapłacił miastu około 1,5 mln zł za drugie półrocze 2017 roku?

Dokładnie. Termin minął w styczniu.
Na co Wisła czeka ? TS mógłby naciskać Genoa i Catanie za zaległości i spłacać częściowo dług
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując