Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12754
Stary 21.03.2018, 18:14
Jak już wspominki to ja go zapamiętałem, jako piłkarza który, fajnie grał w destrukcji silny i waleczny, ale podanie to miał do najbliższego.... do tyłu.

Nie był to zawodnik na Ligę mistrzów tak uważam.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując