Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
4143
21.03.2018, 09:47
W Radiu Kraków jest audycja "Zapnij pasy". W piątki po 15.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan