Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12741
Stary 21.03.2018, 08:00
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie: http://weszlo.com/2018/03/20/koniec-...ke-kontuzjami/

Po ludzku szkoda gościa, choć pamiętam że końcówka okresu gry w Wiśle to takie sobie podejście. Ciekawe, czy będzie robił coś związanego z piłką.
Końcówka może i średnia, ale to był sezon 12/13, gdzie niemal każdy grał fatalnie (wyjątkiem był Chrapek). Ja pamiętam, ze byłem pozytywnie zaskoczony jak pierwszy raz zobaczylem u nas Wilka o którym za wiele wcześniej nie słyszałem. Z Sobolem tworzył naprawdę fajny duet w środku pola. Pamiętam też jego fajna asyste przy bramce Genkova z Lechem, która bardzo przybliżyła nas do mistrza
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując