funkykoval napisał(a):

|
Mało prawdopodobne ? A jak bardzo prawdopodbne były 3 pkt Wisły w Warszawie? Podejrzewam, ze nikt tego nie obstawiał przed meczem na 100%.... Co Twojego scenariusza - zależny jest o wyników w 6 meczach - ja nawiązałem jedynie do tego, że ekstraklasa jest nieprzewidywalna, a seria kilku wygranych starozakonnych może równie dobrze zakończyć porażka w Niecieczy, która przed chwila dostała w dupę od Pogoni
|
Owszem może. Problem w tym, że Probierz zrobił kawał dobrej roboty i to teraz procentuje. Tak samo jak zaufanie Filipiaka (ew. Filipiakówny). Dlatego bardziej prawdopodobne jest, że jednak zdobędą brakujące 4 punkty. Zwłaszcza, że nie ma podstaw by sądzić, że Termalica odbije się od dna.
Również mam podstawę obstawiać, że my w tej rundzie też zdobędziemy jeszcze 4+ punktów.
Edit:
Tu jest o Zagłębiu w tym roku:
http://weszlo.com/2018/03/20/zaglebi...e-a-razem-nim/