Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81383
Stary 20.03.2018, 13:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To, że menago miesza w głowie zawodnikowi to nic nowego...

Mnie ciekawi inna kwestia - biorąc pod uwagę te czysto hipotetyczne 2-2,5 mln euro za Carlitosa w lecie: czy Wisła będzie w stanie przeznaczyć 20-25 % tej kwoty na uzupełnienie tej wyrwy czy też nadal szukamy tylko "wolnych" transferów.
Pewnie Junco znowu jakiegos magika za darmo sciagnie. Wciaz majac dlugi do splacenia nie spodziewam sie transferow gotowkowych.
Odpowiedz cytując