|
Co z tego, że poza polem gry?
To jak piłka jest gdzieś - 5 metrów czy 30 metrów dalej to wolno w polu karnym uprawiać wolną amerykankę?
Chyba kojarzę sytuacje z meczów, kiedy akcja była gdzieś na środku boiska w drugą stronę, a w polu karnym ktoś przewracał napastnika. Karny bezdyskusyjny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|