Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 20.03.2018, 13:19
Co z tego, że poza polem gry?
To jak piłka jest gdzieś - 5 metrów czy 30 metrów dalej to wolno w polu karnym uprawiać wolną amerykankę?
Chyba kojarzę sytuacje z meczów, kiedy akcja była gdzieś na środku boiska w drugą stronę, a w polu karnym ktoś przewracał napastnika. Karny bezdyskusyjny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując