Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 20.03.2018, 13:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mówię o tej samej. Serio? VAR to analizował? Czy tylko powtórka w c+
Dla mnie to ewidentny faul mający na celu niedopuszczenie, by zawodnik przejął piłkę.
A ponieważ w polu karnym to żółtko i karny.
Sędzia mógł tego nie wychwycić, ale VAR powinien.
Ale to było poza polem gry (piłka była dalej), za takie coś karny?
Wydaje mi się, że było to analizowane, EWENTUALNIE coś innego zaraz przedtym (możliwe, że ewentualny karny), bo tak któryś z naszych wcześniej się potknął na piłce
Odpowiedz cytując