|
To, że menago miesza w głowie zawodnikowi to nic nowego...
Mnie ciekawi inna kwestia - biorąc pod uwagę te czysto hipotetyczne 2-2,5 mln euro za Carlitosa w lecie: czy Wisła będzie w stanie przeznaczyć 20-25 % tej kwoty na uzupełnienie tej wyrwy czy też nadal szukamy tylko "wolnych" transferów.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|