Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81378
Stary 20.03.2018, 11:23
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Na tt coś fochał buźkami, ale usunął zaraz, menago kuż pewnie do głowy sosu naj.ebał i po gościu, oby ze 2-3mln€ od jakichś Rosjan/Chińczyków i gitara
Ten manager jakiś głupi.. Dziś np. jest ciekawy tekst o Carlitosie i tam m.in. można przeczytać, że Wisła zdecydowała się na ten krok, bo manager opowiadał klubom, że Carlitos będzie wolny po sezonie. Może też coś nagadał zawodnikowi np. "że Wisła tylko blefuje z tym aktywowaniem klauzuli", Lopez uwierzył i się później dziwił na tt.

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...hem_24740.html
Odpowiedz cytując