TOMEK 11 napisał(a):

|
Na tt coś fochał buźkami, ale usunął zaraz, menago kuż pewnie do głowy sosu naj.ebał i po gościu, oby ze 2-3mln⏠od jakichś Rosjan/Chińczyków i gitara
|
Ten manager jakiś głupi.. Dziś np. jest ciekawy tekst o Carlitosie i tam m.in. można przeczytać, że Wisła zdecydowała się na ten krok, bo manager opowiadał klubom, że Carlitos będzie wolny po sezonie. Może też coś nagadał zawodnikowi np. "że Wisła tylko blefuje z tym aktywowaniem klauzuli", Lopez uwierzył i się później dziwił na tt.
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...hem_24740.html