As napisał(a):

zaraz wejda jacys Chinczycy czy inne Araby wyloza na stol 5 milionow i tyle bedziemy widziec Carlitosa.
Ale to w sumie dobrze bo po to go mamy zeby drogo sprzedac.
|
Jeżeli byłoby to 5 mln euro byłoby to mistrzostwo i znając naszą sytuację tylko idiota by ją odrzucił.