Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
81368
19.03.2018, 23:42
A..., no to tak to sformułowałeś, że do tego nie doszedłem
Robić to już w grudniu to byłby oczywiście w naszej sytuacji czysty nonsens.
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss