Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81367
Stary 19.03.2018, 23:38
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem co właściwie sugerujesz. Że należało nie przedłużać z automatu i oddać go w lecie za darmo?
Że Carlitos nie spodziewał się, że będzie to przedłużenie jak negocjacje będą się ciągnąć?
Nie, polemizowałem z koniecznością użycia zapisu o przedłużeniu w grudniu. Do marca negocjowano, skoro się nie udało to Wisła użyła zapisu.
Podobnie było z Llonchem.
Odpowiedz cytując