Adasss napisał(a):

Nie rozumiem co właściwie sugerujesz. Że należało nie przedłużać z automatu i oddać go w lecie za darmo?
Że Carlitos nie spodziewał się, że będzie to przedłużenie jak negocjacje będą się ciągnąć?
|
Nie, polemizowałem z koniecznością użycia zapisu o przedłużeniu w grudniu. Do marca negocjowano, skoro się nie udało to Wisła użyła zapisu.
Podobnie było z Llonchem.