Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81364
Stary 19.03.2018, 23:06
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Wchodzę do neta, czytam "Wisła przedłużyła umowę z Carlitosem" - myślę sobie, pewnie dla niego podwyżka 2-3 razy i nowy 3 letni kontrakt. Czytam dalej - a tu okazuje się że skorzystano z rocznego przedłużenia w dotychczasowym kontrakcie.

Z tej opcji przedłużenia o rok to powinni skorzystać jeszcze pod koniec poprzedniego roku. A teraz negocjować żeby to było dłużej niż jeszcze tylko rok.
Użycie "pałki" (tu zapisów kontraktu) nie ułatwia negocjacji. Najwidoczniej nie doszli do porozumienia. Trzeba Carlitosa fajnie sprzedać jak się nie dało dogadać i ładnie pożegnać.

Główna zagwozdka jak odbudować siłę Wisły bez Lloncha i Carlitosa.
Odpowiedz cytując