El'kabat napisał(a):

Niech nabija statystyki ile się da, zrobi do tego króla strzelców. A ojebiemy go w wakacje za grube pieniądze.
Trochę jak tuczenie świni na ubój.
Ale realia są takie, że w naszej sytuacji finansowej to jest głęboki oddech i spłata wielu zobowiązań.
Także postaraj się Carlitos i nie s....... tego. Żaden Angulo jako król strzelców.
|
Zgadzam się.
Dodam jeszcze, że jeśli Junco rozegra temat jak z Brlekiem i będzie czekal do konca sierpnia z transferem to możemy wycisnąć jeszcze z 5-6 spotkan z nim w składzie w nowym sezonie.
Jesli przy odrobinie szczescia uda nam sie do tego zakwalifikowac do pucharow to jeszcze nam w nich Carlitos pomoże. Wszak el. LE zaczynaja się koncem czerwca.