|
Wchodzę do neta, czytam "Wisła przedłużyła umowę z Carlitosem" - myślę sobie, pewnie dla niego podwyżka 2-3 razy i nowy 3 letni kontrakt. Czytam dalej - a tu okazuje się że skorzystano z rocznego przedłużenia w dotychczasowym kontrakcie.
Z tej opcji przedłużenia o rok to powinni skorzystać jeszcze pod koniec poprzedniego roku. A teraz negocjować żeby to było dłużej niż jeszcze tylko rok.
|