Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81359
Stary 19.03.2018, 22:43
Wchodzę do neta, czytam "Wisła przedłużyła umowę z Carlitosem" - myślę sobie, pewnie dla niego podwyżka 2-3 razy i nowy 3 letni kontrakt. Czytam dalej - a tu okazuje się że skorzystano z rocznego przedłużenia w dotychczasowym kontrakcie.

Z tej opcji przedłużenia o rok to powinni skorzystać jeszcze pod koniec poprzedniego roku. A teraz negocjować żeby to było dłużej niż jeszcze tylko rok.
Odpowiedz cytując