Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12731
Stary 19.03.2018, 22:32
Zla decyzja nazywam wypiecie się na Wisle i rozwiazanie kontraktu. Historia mogła potoczyć się inaczej. Nie ma to może bezpośredniego związku z kontuzjami, ale z przebiegiem kariery na pewno.

Dziwnym trapem mieliśmy juz kilka takich przypadkow gdy zawodnicy "wypinali się" i nie podpisywali nowego kontraktu a później ich kariera byla na zakręcie. Żeby dlugo nie wymieniać: Kuzba, Miskiewicz, Dolha.
Odpowiedz cytując