|
Niech nabija statystyki ile się da, zrobi do tego króla strzelców. A ojebiemy go w wakacje za grube pieniądze.
Trochę jak tuczenie świni na ubój.
Ale realia są takie, że w naszej sytuacji finansowej to jest głęboki oddech i spłata wielu zobowiązań.
Także postaraj się Carlitos i nie s....... tego. Żaden Angulo jako król strzelców.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 19.03.2018 o godz. 22:34.
|