Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 19.03.2018, 20:26
Tak i najlepsza była reakcja ludzi w studio.

Szymkowiak ,,Wg mnie to było celowe zagarnie i powinien być faul..."
Pan Sławek ,,Eeeeeeee nic tam nie było" XD
Odpowiedz cytując