Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81342
Stary 19.03.2018, 20:00
Przecież można z nim jeszcze podpisać kolejną umowę. To, że nie chciał teraz nie znaczy ,że nie będzie chciał później. Najlepiej jednak moim zdaniem jakby udało się Carlitosa sprzedać za przynajmniej 2 mln euro latem a na nową gwiazdę wyrósł jakiś młodzian. To się pewnie na 99% nie stanie,ale wciąż potrzebujemy kasy jak tlenu.
Odpowiedz cytując