Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81339
Stary 19.03.2018, 19:43
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Z czasem nie żałuję,że odszedł prezentuje formą jaką prezentuje podejrzewam,że w lecie wyleci z Legii jemu tylko zależało na kasie vide Jędrzejczyk
Mące nie zależało na kasie tylko był przekonany, ze w Legii zagra w Lidze Mistrzów. Rozmawiałem z nim rok temu przed meczem z Lechią w Krakowie i widać było zazdrość w stosunku do Pazdana czy Jędrzejczyka. Kasa akurat w tym przypadku była drugorzędną sprawą. Szkoda, że tak sie skompromitował ty, odejściem..... ale jak go z kolei określili Brozio i Sadlok, to on sam nie wiedział czego chce... Brożek jest tym, który nakręcił trochę Sadloka na Wisłę...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując