brylant17 napisał(a):

|
Z czasem nie żałuję,że odszedł prezentuje formą jaką prezentuje podejrzewam,że w lecie wyleci z Legii jemu tylko zależało na kasie vide Jędrzejczyk
|
Mące nie zależało na kasie tylko był przekonany, ze w Legii zagra w Lidze Mistrzów. Rozmawiałem z nim rok temu przed meczem z Lechią w Krakowie i widać było zazdrość w stosunku do Pazdana czy Jędrzejczyka. Kasa akurat w tym przypadku była drugorzędną sprawą. Szkoda, że tak sie skompromitował ty, odejściem..... ale jak go z kolei określili Brozio i Sadlok, to on sam nie wiedział czego chce... Brożek jest tym, który nakręcił trochę Sadloka na Wisłę...