|
Wiarygodne źródła na tt mówiły, że Mączyński za rok kontraktu miał inkasować w Wiśle około mln zł.
W Legii ponoć dostał tyle samo plus bonusy (za LM, LE, MP itd)
Uważam, że nasza propozycja była bardzo uczciwa, bo nie oszukujmy się, 80 tysięcy miesięcznie to jest sporo kasy jak na nasz budżet obecny.
Jeśli więc tyle proponowaliśmy niespełna rok temu, obecnie CL pewnie mógł liczyć na podobny zarobek i kontrakt na 2 lub 3 lata.
|