Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81332
Stary 19.03.2018, 16:38
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Carlitos ma chyba niski kontrakt. Facet w ciągu kilku miesięcy imponuje skutecznością i jest gwiazdą ligi. W negocjacjach jest na lepszej pozycji. Klub nie ma wyjścia i musi mu zaoferować bardzo dobry kontrakt. Jeśli miałaby to być jakaś nędzna podwyżka to już lepiej się nie kompromitować.
zaraz wejda jacys Chinczycy czy inne Araby wyloza na stol 5 milionow i tyle bedziemy widziec Carlitosa.
Ale to w sumie dobrze bo po to go mamy zeby drogo sprzedac.
Odpowiedz cytując