|
Carlitos ma chyba niski kontrakt. Facet w ciągu kilku miesięcy imponuje skutecznością i jest gwiazdą ligi. W negocjacjach jest na lepszej pozycji. Klub nie ma wyjścia i musi mu zaoferować bardzo dobry kontrakt. Jeśli miałaby to być jakaś nędzna podwyżka to już lepiej się nie kompromitować.
|