Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81331
Stary 19.03.2018, 16:14
Carlitos ma chyba niski kontrakt. Facet w ciągu kilku miesięcy imponuje skutecznością i jest gwiazdą ligi. W negocjacjach jest na lepszej pozycji. Klub nie ma wyjścia i musi mu zaoferować bardzo dobry kontrakt. Jeśli miałaby to być jakaś nędzna podwyżka to już lepiej się nie kompromitować.
What's new?

Odpowiedz cytując