pepe72 napisał(a):

Wentyl Lloncha niestety już został użyty. I chodzą plotki, że chce wracać do domu.
|
Eh, dopisałem Imaza przy edycji i chciałem go wstawić na końcu - więc chodziło mi o Imaza i Carlitosa.
Wiadomo, że Llonchowi kończy się kontrakt i będzie go ciężko zatrzymać. Wiele zależy od tego czego sam Pol chce. Szkoda by było jakby odszedł. Bardzo go polubiłem.