rokfor napisał(a):

|
Plotki, ploteczki... Veleza też już miało u nas nie być.
|
Z tym że o Llonchu byly plotki, natomiast Velez sam przyznal ze w zwiazku z sytuacja rodzinna chcial wrócić do Hiszpanii, ale stwierdzil wspolnie z trenerem że decyzje podejmą latem.