Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 19.03.2018, 13:15
Boniek już przesadzil że ESA 37 sie konczy i będziemy miec 18 zespołów w lidze natomiast spolka Ekstraklasy sie na to wypiela... Wiec pożyjemy zobaczymy. Boniek nie ma takich wplywow w spolce jak w pzpnie.

Sportowo powinni dograc te 10 min bez udzialu publiczności, tym bardziej że mówimy o klubach ktore maja do siebie 20 min.
Odpowiedz cytując