|
Boniek już przesadzil że ESA 37 sie konczy i będziemy miec 18 zespołów w lidze natomiast spolka Ekstraklasy sie na to wypiela... Wiec pożyjemy zobaczymy. Boniek nie ma takich wplywow w spolce jak w pzpnie.
Sportowo powinni dograc te 10 min bez udzialu publiczności, tym bardziej że mówimy o klubach ktore maja do siebie 20 min.
|