Ok - niestety kicha. Do najbliższego punktu ze światłem jest z 500 metrów i za chiny nie pociągną - może kiedyś ale planów dla ulicy nie ma na ten rok.
Mogą podpiąć ADSL 20-80 Mbit
Zastawiam się bo jeszcze jakiś lokalny dostawca chce światło kłaść, poczekam tydzień na zebranie
