Myślałem, że ma z 23-24 lata, a tu faktycznie 26

W sumie zagięło mnie to, bo w metrykę akurat jemu nie zaglądałem, raczej oceniałem po wyglądzie. Nie zmienia to mimo wszystko mojego zdania. Miewa dobra mecze, do rotacji jest w porządku. Chyba, że latem sięgniemy po kogoś lepszego, a Bartkowski przegra rywalizację z Palciciem.