xanti1906 napisał(a):

|
Staram się być realistą. W żadnej kadrze nie ma 20 równorzędnych, bardzo dobrych piłkarzy. Drużyna składa się z kilku grup. Od liderów, piłkarzy dających coś od siebie, przez solidnych piłkarzy aż po zmienników i juniorów. Moim zdaniem Cywka, Buchal i Bartkowski są dobrymi uzupełnieniami składu. Nikt nie oczekuje od nich cudów, ale grać potrafią. Cywka rywalizuje o miejsce z Bashą i wcale nie jestem przekonany, że gdy Albańczyk wróci do zdrowia to jednocześnie zajmie miejsce Tomka w składzie. Buchal zaczynał jako podstawowy bramkarz w tej rundzie i gdyby nie chwilowa niedyspozycja, to pewnie ciągle by bronił. Bartkowski pokazał się świetnie w roli środkowego obrońcy, a że nie wiadomo co w przyszłym sezonie z Głową, Wasylem i Gonzalezem, to uważam, że jako rotujący stoper jest w porządku. Poza tym zabezpiecza obie strony defensywy. Są Polakami, powinni odgrywać dużą rolę w tworzeniu charakteru Wisły, a nie uważam, że będą go budować Morales, Garcia czy Alvarez, tym bardziej jak po roku będą odchodzić. Nie mamy stabilnej kadry, czego dowodzi liczba ostatnich ruchów transferowych i kończących się co roku kontraktów.
|
Zagrał Bartkowski JEDEN mecz na środku który no okej, wyszedł mu w miarę dobrze, a ty twierdzisz, że to bedzie dobry zmiennik jak nie będzie Wasyla, Głowy. Koleś jest u nas już ponad rok i nic takiego nie pokazał co każe w nim pokładać nadzieje. Zaraz mnie pewnie skontrujesz, że nie dostawał wielu szans... Skoro nie dostawał to nie dawał powodów na treningach, żeby na niego stawiać. Cywka w pod koniec zeszłego roku też już był odstrzelony bo nie łapał sie do 18. Co pół roku ma nową pozycje i na żadnej nie zachwyca. Dostaje miejsce w jedenastce kolejki za jedno dobre zagranie ze Śląskiem. Moim zdaniem ta trójka to jest poziom Mójty Jankowskiego , Urygi , których na szczęscie w klubie już nie ma. I co widzisz gdzieś potencjał , że nagle każdy z tej trójki wystrzeli do góry

Dukat wspominał kiedyś , że chcą w lecie 3-4 grajków młodych z niższych lig polskich, wcale to nie muszą byc te Moralesy i Garcie. A daj Boże załapiemy sie do pucharów i wypadnie taki Arsenic, Velez , Głowa i bedzie grał Bartkowski to nas wyru***** bez mydła.