|
oby 1 lipca wszystkich w/w nie było już w Wiśle, z Boguskim, Brożkiem i Głowackim trzeba się również pożegnać, kulturalnie, z klasą, zaproponować pracę w klubie co najmniej 2 ostatnim, bo faktem jest, że już nie te lata, nie ta szybkość, nie ta zwrotność i jeszcze wiele by wymieniać...
|